Musíte vedieť, čo sa vám páči, keď chcete dosiahnuť maximálnu rozkoš. Musíte si byť istý, že nech sa deje čokoľvek, nakoniec to bude všetko aj tak len o tom, aby ste sa z niečoho tešili, aby to bolo pre vás to najlepšie a aby ste sa proste zamerali na to, čo je podľa vás krásne, a na čo potom nemôžete zabudnúť. Všetko je naozaj len o tom, čo si vyberiete vy sami, všetko je to pre vás dôležité a nech sa deje čokoľvek, veci, ktoré by vás mali posunúť, s ktorými by ste mali rátať a vďaka ktorým by proste veci mali byť super, si nechajte.

sex

Pretože aj keď sa vám to nezdá, nakoniec ste to vy sami, kto sa bude vďaka tomu posúvať a určite veľmi dobre viete, čo to naozaj znamená. Veď predsa nie ste hlupák, aby ste nevedeli po inštruktáži svojej žene ukázať, čo je to vlastne ten orgazmus, no nie? Tak ju donúťte kričať, ale spôsobom, na aký naozaj nikdy v živote nezabudne. Viete to nejako vymyslieť? Viete sa na to reálne pozrieť, viete jej takú rozkoš spôsobiť tak, aby kričala vaše meno? Možno potrebujete aj nejakú masáž, najlepšie tantrickú, ktorá by vám v tomto pomohla. Najlepšie sú práve v Bratislave https://bratislavatantra.sk/masaze-a-cennik/.
 
Asi je to smiešne, ale nech sa deje čokoľvek, myslite na to, že presne toto predsa chcete vašej priateľke či partnerke spôsobiť, no nie? Nech kričí, nech sa zvíja a nech dookola volá vaše meno, pretože to proste chcete. Asi je jasné, že niekedy to proste nejde až tak jednoducho, ale verte tomu, že keď sa budete snažiť, ona to spozná.

kondom
 
Žena veľmi dobre vie, kedy jej chce chlap spôsobiť rozkoš a je to to najlepšie, čo ste si kedy predstavovali. Hoci by ste sa mali zamyslieť nad tým, ako to všetko vymyslieť a čo bude pre ňu predstavovať toľko radosti a rozkoše, že vás od radosti jednoducho zje. Verte tomu, že presne toto vaša partnerka potrebuje https://www.emimino.cz/diskuse/potrebuje-clovek-teple-jidlo-280731/ k tomu, aby sa do vás ešte viac zamilovala.