Číslo jeden vás asi neprekvapí, pretože sa nachádza v meste s najväčšou koncentráciou  milionárov. Pozrime sa teda na najluxusnejšie byty sveta.

apartmán

  1. Monako – 335 miliónov dolárov

Toto je doslova najdrahší byt na svete. Nachádza sa v budove Penthouse na Tour Odeon má päť poschodí a 31.500 metrov štvorcových. Z bytu je krásny výhľad na Francúzsku riviéru.

  1. New York – 250 miliónov dolárov

Ak by ste radšej zostali v starých amerických domoch, ale stále chcete žiť v extrémnom luxuse, presťahujte sa do New Yorku ktorý je známy pre svoje veľmi drahé životné náklady.
Tento byt sa nachádza v mrakodrape 220 Central Park South, má štyri poschodia a výhľad na Central Park. Okrem toho má päť balkónov, 16 spální a 17 kúpeľní.

tapeta

  1. Londýn – 195 miliónov dolárov

Londýn, inak známy ako New York s lepším akcentom je ďalším miestom známym pre rastúce náklady na bývanie. Byt sa nachádza hneď vedľa kráľovnej a má 12 spální.

  1. Dubaj – 74,5 milióna dolárov

Nemôžete mať zoznam drahých vecí bez toho, aby ste nemali niečo z Dubaja. Jedným z takýchto miest je byt Tower ONE. S viac ako 40 000 metrami štvorcovými a ôsmimi spálňami sa nebudete musieť báť o dosť priestoru.  Dokonca má i vlastné kino.

  1. Hong Kong – 66 miliónov dolárov

Tento byt sa nedávno predal a stal sa tým najdrahším apartmánom v celej Ázii. Klenotom bytu je balkón o rozlohe 1 500 metrov štvorcových s vírivkou.

  1. Los Angeles – 50 miliónov dolárov

 Len za 50 miliónov dolárov by ste mohli žiť v súkromných rezidenciách Four Seasons Private Residences v Los Angeles. Okrem toho máte k dispozícii záhradu ktorá má 9000 metrov štvorcových.

  1. Paríž – 49,5 milióna dolárov

Každý deň sa zobudíte s výhľadom na Eiffelovu vežu v ​​najdrahšom apartmáne v Paríži. Nábytok v byte je v historickom duchu.

  1. San Francisco – 42 miliónov dolárov

 Tento byt sa nachádza vo výške 700 metrov a nábytok je z najkvalitnejších materiálov na Zemi.