Naše skladacie prepravky sú precízne navrhnuté tak, aby spĺňali aj tie najvyššie štandardy. Nemusíte sa preto obávať, že sa zlomia, poškodia alebo zdeformujú. Môžete im absolútne dôverovať. Koľkokrát sa Vám stalo, že ste niečo prenášali v kartónových krabiciach a tie sa Vám v polke cesty roztrhli? Pokiaľ hľadáte naozaj kvalitné prepravky, tak skladacie prepravky Schoeller Allibert sú to správnou a jedinou voľbou. Naše prepravky spĺňajú najvyššie priemyselné štandardy, takže si poradia aj s ťažkým nákladom. Na výber máte so širokého spektra možností. Navoľte si výšku, šírku a nosnosť prepravky tak, aby absolútne vyhovovala Vašim potrebám.

pracovník

Vyberte si z mnohých rád a modelov, ktoré sú v ponuke, napríklad Prelog CMB, Prelog Classic alebo Prelog NG. Okrem vysokých štandardov, ktoré naše produkty spĺňajú, sme sa zamerali aj na ich vzhľad. Nemusíte sa preto obávať, že si kúpite výrobok, ktorý sa Vám nebude páčiť. Malé, univerzálne prepravky sú všestranným pomocníkom. Dajú sa ľahko očistiť, môžete ich na seba nastohovať, majú ergonomické rukoväte pre ľahký úchop a keď ich práve nebudete používať, dajú sa jednoducho zložiť, aby zbytočne nezaberali miesto. Sú vyvinuté tak, aby boli dostatočne silné a robustné a zároveň zaberali čo najmenej miesta.

prepravky

Ich hladký povrch umožňuje jednoduché čistenie, takže sú vhodné aj na použite v potravinárskom priemysle. Prepravky sú vysoko kvalitné, takže len zriedkakedy dôjde k ich poškodeniu. Keby k tomu predsa len došlo, ich oprava je veľmi jednoduchá, vďaka vymeniteľným jednotlivým častiam. A keď prepravka doslúži, neskončí niekde na skládke. Na konci svojej životnosti sa zrecyklujú a stanú sa súčasťou nových prepraviek. Zvýšenie efektivity práce začína pri malých detailoch akým je aj výber správnych prepraviek. Siahnite preto po tých najkvalitnejších.