Muži majú svoje starosti. Je jasné, že to je pre mnohých ťažké priznať, ale problémy s erekciou trápia toľkých mužov, že si to jednoducho musia priznať skôr, než by ste čakali. Aj keď sú niektoré veci veľmi komplikované, mali by ste si uvedomiť, že nech sa deje čokoľvek, to bude vážne v prvom rade o tom, aby ste boli vážne dôležitý a aby ste sa tak aj cítili. Niekedy sa muži cítia zle, keď sa im nedarí. Je jasné, že všetko, čo je okolo vás je vážne dôležité le dovtedy, kým to je naozaj perfektné. Aj keď sa vám to možno nezdá, veci budú lepšie, ako by ste si mysleli.

modelka
 
Vyriešte všetky veci, ktoré sú pre vás dôležité a aj keď sa vám to možno nezdá, mali by ste urobiť všetky veci, aby ste to vyriešili. Sex je naozaj dôležitá súčasť nášho života a práve preto s tým musíte vedieť urobiť všetko, čo si myslíte. Aj keď máte pocit, že sex nie je až taký dôležitý, môžete si byť viac, než len istý tým, že sa mýlite. A mýliť sa je v poriadku, no aj keď sa vám to nezdá, je to naozaj úžasné. Ale verte tomu, že všetky veci sú lepšie, keď o nich začnete rozprávať.

tvář
 
Keď už viete, že sa o tých veciach môžete rozprávať, tak musíte urobiť všetko preto, aby ste boli naozaj spokojný. Je to len o tom, aby sa veci zmenili a aby boli lepšie len vďaka tomu, že o tom začnete rozprávať. Asi je smiešne, že to vôbec musíme pripomínať, no je jasné, že nakoniec to bude všetko len o tom, aby ste boli so svojím životom spokojný. Je to len o tom, že sú veci proste lepšie, keď o nich budete rozprávať. Sex je naozaj niečo, o čom by ste sa nemali hanbiť rozprávať, napriek tomu, že sa vám to zo začiatku bude zdať neuveriteľné. A ak sa vám o tom nechce rozprávať s odborníkom, tak sa o tom rozprávajte aspoň so svojou polovičkou. Verte tomu, že to vám úplne stačí k tomu, aby ste boli naozaj spokojný. Nebojte sa o tom rozprávať, je to naozaj bežné.