1. Môžu skutočne cítiť menej bolesti. Možno sa to nezdá, ale láska robí skrátka svoje! V práci sú odrazu oveľa psychicky odolnejší a dokonca sú pokojnejší ako obvykle. Vôbec ich nič netrápi, svet je ako gombička.
2. Môžu prestať fajčiť alebo sa začať vyhýbať alkoholu. Ich láska ku žene je totiž taká silná, že sú ochotní zmeniť aj svoje zle návyky či životný štýl. Možno ste si odrazu na vašom kamarátovi všimli, že sa inak oblieka alebo inak stravuje. A nenapadlo vás, že za tým môže byť ukrytá nová žena v jeho živote? Skúste sa ho na to spýtať a uvidíte!ruce.jpg
3. Obmedzí svojich kamarátov. Neurobí to ale tak, že by obmedzil úplne kontakt s nimi. Keď však odrazu čoraz viac a viac budete jeden člen mužského pohlavia chýbať, určite pre vás nebude novinkou, že sa zamiloval a chce viac času tráviť so svojou novou známosťou.
4. Odrazu sa začnú o seba viac starať, niektorí dokonca začnú viac cvičiť. Hlavne, aby sa opačnému pohlaviu zapáčili! Hoci predtým každý piatok vysedávali na pive, teraz sú schopný ísť si so ženou zabehať alebo ísť hoci aj na nákupy, len aby mohli byť s ňou. V práci sa im začne viac dariť, začnú dbať o svoj šatník a dokonca začnú používať aj voňavku. Už nechcú byť viac obyčajnými mužmi, ale chcú byť príťažliví!
5. Stále sa usmieva, má dobrú náladu, pozerá do mobilu a je tak trochu mimo? Nemyslíme tým mimo, že ohlúpol. Skôr mimo toho, čo mu celý čas hovoríte. Je to skrátka tým, že myslí len na ňu. A ak uňho nájdete veľa nových správ, telefonátov… môžete si byť ako jeho kamarátka istá, že má novú známosť!manželé.jpg
6. Vymenia PC hry za pobyt vonku. Hlavne tí mladší, ktorí sa tomu venujú a nevystrčia ani päty z domu. Odrazu im vôbec nevadí, že by mali ísť na korčule, bicykel alebo nebodaj na turistiku. Ak sa vám vytratil už predtým z dohľadu a odrazu do partie chodí čoraz častejšie a to v doprovode s nejakou slečnou, isto viete, čo je vo veci!