Rozhodli ste sa konečne osvojiť sa, začať život na vlastných nohách na inom mieste? Alebo sa ako rodina rozrastáte a už vám nestačí malý byt s jednou či dvomi izbami? V takom prípade ste sa už určite zamýšľali nad novým bytom alebo rodinným domom. Či už ide o rodinný dom alebo o väčší byt, všetko ponúka svoje výhody a nevýhody, ktoré treba pred kúpou dobre zvážiť. My sa dnes zameriame na byty, konkrétne na ich návrh, dizajn a architektúru.

návrh

Každý má istú predstavu o svojom vysnenom bývaní, niektorí si túto predstavu nesú už od útleho detstva a držia sa jej až do dospelosti. V prípade, že si plánujete poriadiť celkom nový byt, ktorý si aj vy sami navrhnete a bude úplne podľa vás, rozhodne budete k tomu potrebovať aj bytového architekta či celú skupinu architektov. Skvelým príkladom na kvalitnú firmu, ktorá rozhodne ide s dobou a snaží sa držať zároveň vašich požiadaviek a zároveň moderného štýlu je práve firma Marek Uhliarik. Ide o skvelých bytových architektov, ktorí sú skutočne nadšenci do dizajnu a architektúry.

Obrovskou výhodou tejto firmy je napríklad to, že ku každej jednej objednávke, teda ku každému bytu, pristupujú individuálne a jedinečne. Sú to detailisti, ktorý majú radi presvetlené priestory, čistotu a harmóniu vašej novej domácnosti. Okrem bytov sa táto firma venuje aj návrhom verejných budov, rodinných domov a interiérom obchodných spoločností či rozličných rezidencií. Skutočne ide o profesionálov, ktorí poskytujú tieto služby už niekoľko rokov a majú s tým bohaté skúsenosti.

meeting

O jej kvalite svedčia okrem samotných výsledkov aj pozitívne recenzie od mnohých klientov, ktorí opisujú firmu Marek Uhliarik ako spoľahlivú, dôvernú a priateľskú. Pred každým návrhom sa s vami osobne architekt stretne, vypočuje si vaše požiadavky a nápady, poskytne vám odborné poradenstvo a následne vám ukáže svoj návrh.