Mobilné domy, si konečne aj k nám razia cestu. Aj keď sú v našich končinách mobilné domy ešte stále celkom neznámy pojem, v západnej Európe, Amerike, Kanade, ale aj v mnohých iných častiach sveta sú stálou klasikou a v početnosti sa takmer vyrovnajú tým tehlovým domom. Mobilné domy vo svete sú najčastejším typom víkendových a dovolenkových domov, ale častokrát sú využité aj ako domy na celoročné bývanie. Ich montáž má niekoľko výhod: nízke náklady na výstavbu, menej papierovačiek okolo výstavby, a nízke režimné náklady na prevácku. Aj preto je tak veľmi obľubovaný a častý výber práve víkendových domov a chatiek.

mobilný dom

Keďže u nás mobilné domy ešte nie sú také známe, majú ľudia často množstvo otázok. Ako by vyzeral dovoz, aká je bezpečnosť a izolácia takýchto domčekov, alebo či potrebujete stavebné povolenie na takýto typ domu, sú len časťou otázok, ktoré od svojich zákazníkov dostávame pred tým, ako sa rozhodnú pre takýto typ domčeka. Preto sme sa rozhodli, že urobíme zoznam vašich častých otázok, ktoré vás zaujímajú pred kúpou mobilného domu a zodpovieme ich verejne na našej stránke, aby boli dostupné všetkým, ktorí rozmýšľajú nad kúpou takéhoto typu domu.

časté otázky

Po prečítaní otázok a odpovedí, budete mať určite časť vašich otázok ihneď zodpovedaných. V prípade ďalších otázok, nás neváhajte kontaktovať. Naši obchodní zástupcovia vám radi zodpovedajú na ďalšie otázky, ktoré potrebujte vedieť pred tým, než sa rozhodnete takýto mobilný domček kúpiť. Môžete dokonca k nám prísť a vidieť väčšinu domčekov na vlastné oči, aby ste nekupovali mačku vo vreci len z obrázka v katalógu. Dokodnite si u nás prehliadku, a pozrite sa na svoj víkendový, či dovolenkový domček, porovnajte niekoľko typov a presvedčte sa, že je to to, čo naozaj hľadáte. Spoločnosť Euro-mobilné domy má v ponuke viac ako 80 druhov mobilných domov.