Dokončujete stavbu, alebo nejaký projekt, kde máte schodisko? Skôr než budete žiadať kolaudáciu, nezabudnite tieto schodiská a terasy ukončiť zábradlím. Bez zábradlia Vám totiž kolaudácia nebude schválená. Keďže zábradlie okrem bezpečnostnej ochrany musí spĺňať aj nejaké estetické cítenie, ponúkame Vám nerezové zábradlie Lmmont.sk rôznych tvarov a prevedení a taktiež s kombináciou iných druhov materiálov. Nerezové zábradlie okrem bezpečnosti ponúka aj krásny moderný a veľmi výrazný estetický doplnok schodiska a tým celkový dojem z budovy, priestoru…

nerezový materiál

Okrem tohto všetkého je takmer absolútne výhodné, čo sa týka jeho údržby. Tá pozostáva prevažne z občasného utretia prachu poprípade vonkajších nečistôt. Je vysoko odolné voči vonkajším vplyvom počasia, preto je okrem iného veľmi vhodné na umiestnenie terás, rôznych oplotení na dvore či v exteriéry objektu, taktiež na balkóny, vonkajšie schodiská a mnoho iného. Zábradlie od nás je z kvalitnej nereze, nie je preto dôvod na akékoľvek obavy z neskoršieho zafarbenia alebo iného poškodenia tohto zábradlia, ako to mnohokrát býva u lacnejších napodobeninách ponúkaných na trhu. Jedná sa o lacné napodobeniny, na ktoré lákajú predajcovia svojou niekedy až veľmi podozrivou nízkou cenovou ponukou.

výmena zábradlia

V takýchto prípadoch sa skutočne jedná o nekvalitnú a nečistú zmes, respektíve napodobeninu nerezu, u ktorej sa časom prejavia vplyvy počasia a vonkajších mechanických poškodení, ako sú rôzne škrabance a odery. Preto nepodliehajte nízkym cenovým ponukám, v dnešnej dobe totiž nie je možné zakúpiť kvalitný materiál s tak nízkou cenou, aby bolo napokon možné z nej vyhotoviť konečný výrobok ponúknutý hlboko pod trhovú hodnotu. Preto neváhajte a kontaktujte nás, radi Vám pomôžeme a poradíme najvhodnejší typ nerezového zábradlia pre Vás. Taktiež máme v ponuke nerezové zábradlia so sklenenou výplňou a mnoho ďalších variantov.