Minipizza

Pizzu miluje každý a keď ju pripravíte v zdrobnenej verzii, neodolá ani váš pes! Toto jedlo navyše nestojí veľa a je hotové za chvíľku. Pripravte si klasické cesto a po tom, ako vykysne ho obložte rôznymi fajnotkami. Myslite aj na priateľov, ktorí nejedia mäso a taktiež na tých mäsožravých. Niektoré kolieska obložte baklažánom, na druhé dajte klobásu a nebojte sa ani netradičných kombinácií a surovín. Tie sa predsa na párty hodia najlepšie.

pizza

Hranolčeky na sto spôsobov

Hranolčeky sú top! Tento krát sa ale poriadne odviažte a okrem obyčajných zemiakov vypražte zeler, batáty, mrkvu, či červenú repu. Výborné sú aj hranolčeky zo syru. Nakrájate si ho na pásiky, obalíte v múke, vajíčku i strúhanke a hodíte na panvicu s olejom. Mňam!

„Deep down“

Kto by nemiloval tortily s fajnovým deepom? No veruže nikto. Placky si môžete pripraviť aj sami, ale ak ste leniví, tak si ich pokojne kúpte. V tomto prípade upustite uzdu fantázie a pri príprave „namáčadiel“ sa neobmedzujte. Základom je určite guacamole z avokáda, poriadne pálivá omáčka s čili, nesmie chýbať ani nivová, no a pre tých, čo chcú žiť zdravo, tak učrčite nejaká s jogurtom.

hranolky

Muffiny hýbu svetom…

… a určite pohnú aj vašou párty! Nemusíte ich pripraviť iba na sladko. Výborne chutia aj tie slané, pikantné, syrové, alebo mäsové. Jednoducho z každého rožka troška. Ak do polevy použijete potravinárske farbivo, dosiahnete neskutočne efektný dojem. Farbu môžete pridať aj na slané verzie, pretože nemá žiadnu chuť.

Jednohubky nesmú chýbať !!!

Jednohubky sú síce stará a dobre známa klasika, no prežili až dodnes, a to o niečom svedčí. Preto ich určite pripravte. Využite všetko, čo nájdete v chladničke. Môžete vyskúšať netradičné druhy pečiva, zeleniny a pokojne aj ovocia. Nezabudnite ani na absolútnu klasiku „majonéza, šunka, kapia, kyslá uhorka a vajíčko“. Uvidíte, že niektorí z vašich hostí to ocenia.