Čas nik nezastaví a napredovanie stavebníctva taktiež podlieha novým trendom a moderným štýlom. Novostavby a zmodernizované budovy sú čoraz viac vybavené praktickými ale dizajnovými prvkami ako je napríklad nerezové zábradlie. Naša spoločnosť LMmont sa zaoberá stavebníctvom, výrobou a realizáciou hliníkových, nerezových a sklenených konštrukcií s čím máme už dostatočne bohaté skúsenosti. Naše realizácie sú na vysokej kvalitatívnej úrovni a vďaka získanej praxi Vám vieme pomôcť s navrhnutím pre Vás najlepších riešení v modernom stavebníctve. Ponúkame Vám kompletný servis od vzájomnej komunikácie a teda prvotného poradenstva až po realizáciu Vášho sna.

sklenené výplne

Je pochopiteľné, že každý z nás by chcel mať svoje bývanie ako je rodinný dom, byt či iné pracovné alebo komerčné priestory vybavené modernými a praktickými prvkami. Ponúkame Vám zábradlie na balkón Lmmont.sk či terasu. Jedná sa o nerezové, kvalitné zábradlie, ktoré svojím výzorom dodá eleganciu a moderný dizajn Vášmu balkónu, terase či inému obdobnému priestoru. Samozrejme toto nerezové zábradlie spĺňa všetky nároky na bezpečnosť, ktorú kladieme na prvé miesto. Je možné ho realizovať ako v interiéri tak aj v exteriéri. Je takmer bez údržbové, jeho opatera spočíva v občasnom utretí vlhkou handričkou a v občasnom preleštení prípravkom na to určeným.

moderný balkón

To sa jedná hlavne pri zábradliach umiestnených vo vonkajšom prostredí a teda v exteriéri. Totižto na nerezové zábradlie negatívne pôsobia kyslé dažde, preto je nutné toto zábradlie občas preleštiť týmito už spomínanými špeciálnymi prípravkami, no ich preleštenie nezaberá mnoho Vášho času, je jednoduché a zábradlie dostatočne ochráni pre spomínanými vonkajšími vplyvmi. Inak toto zábradlie má pri zachovaní jeho pôvodného stavu pomerne dlhú životnosť a vy si ho tak môžete užívať niekoľko desiatok rokov.V ponuke nájdete viacero variantov tohto nerezového zábradlia, no najčastejšie je realizované zábradlie so sklenenou výplňou, ktorá na Váš balkón prepustí dostatočné množstvo svetla a Váš priestor tak bude pôsobiť vzdušne a voľne. Kontaktujte nás a my Vám radi poradíme.