Skladacie bednicky sa dajú používať nielen v pestovateľskom odvetví, rovnako dobre využiteľné môžu byť aj v priemysle, maloobchodnom predaji, nápojoch a podobne. Výhodou skladacích bedničiek sú práve ich skvelé možnosti skladovania, keď je tovar už vyložený, prípadne, keď sa nepoužívajú. Ušetrí sa tak množstvo miesta.

ovocie a zelenina v bedničkách

Bedničky sa dajú vyrobiť z kvalitných materiálov, ktoré sú odolnejšie a navyše sa dajú po skončení životnosti, ktorá je mimochodom veľmi dlhá, recyklovať. Tým sa podporuje udržateľnosť a ekológia. Preprava tovaru si vyžaduje prepravné obaly. Plasty sa práve v tejto sfére hospodárstva skvele uchytili a dajú využívať. Pokiaľ sú vratné resp. opakovane použiteľné a vydržia dlho, navyše sa dajú ďalej recyklovať, podporujú „udržateľnosť“. Firma Schoeller Allibert vyrába recyklované recyklovateľné skladacie bedničky už dlhé roky a preto pozná potreby prepravcov a zákazníkov. Inovácie sú na mieste a stále sa dostávajú do výroby modelov prepravných obalov Schoeller Allibert.

Skladacie bedničky sú stohovateľné, ergonomické tvary im dávajú výhodu jednoduchej a pohodlnej manipulácie pre každého pracovníka, ktorý tovar bude nakladať alebo vykladať. Rôzne možné rozmery a objemy bedničiek umožňujú každej firme vybrať si podľa svojej výroby a potrieb to, čo je najvyhovujúcejšie. Pre nové firmy určite odporúčame konzultáciu s profesionálmi a odborníkmi v Schoeller Allibert. Preprava tovaru by mala byť čo najjednoduchšia, najkvalitnejšia a manipulácia s tovarom zase čo najviac sofistikovaná. Správne rozmery, možnosti stohovania nad seba a vedľa seba, ergonomické detaily, to všetko k tomu priaznivo prispieva.

ovocie a zeleniny

Navyše skladacie bedničky si môžete potlačiť logom, názvom firmy alebo inými PR nosičmi. Budú tak pracovať pre vašu reklamu. Kvalita vašej prepravy, či dodávateľského reťazca sa zvýši. Používanie jedinečných vratných prepravných obalov z pevného materiálu a tým pádom dlhou životnosťou môže byť aj vašou konkurenčnou výhodou.