Sú úžasný a očarujúci, keď sa usmejú strácame dych. Pri pomyslení na ich dotyky máme na tele zimomriavky. Sú to tí príťažlivý chlapi, ktorý nám vedia poriadne zamotať hlavu. Ako je to ale s mužmi a ich vzťahmi? Ako to vnímajú oni? Trochu som si všímala správanie sa chlapov a keďže nie sú veľmi zložitý je veľmi ľahké pochopiť ich postoj ku vzťahom. V prvom rade je dobré vedieť, či im vôbec ide o vzťah alebo nie. Zistíte to veľmi ľahko. Ak sa nezaujíma o váš život ani o nič s ním spojené, určite vás za priateľku nechce. Verte mi, ušetríte si tak mnoho sĺz.
Oni to nevnímajú ako ublíženie žene, ak jej po jednej strávenej noci nezavolajú.

držrní za ruvr

Často krát, ak sa s nimi žena hneď vyspí už ju viac nechcú. Jednoducho to neriešia, bola to pekná noc a to je všetko. Vôbec im nedôjde, že by vám mali zavolať alebo že by to malo nejako pokračovať. Muži si hovoria iba tie najnechutnejšie veci a teda je dosť možné, že jeho najbližší priatelia toho budú vedieť až príliš. Ak to však s vami myslí vážne, intímne veci si necháva pre seba.
Keď sú muži starší hľadajú si potenciálnu partnerku. Zaujíma ich, či sa o nich postaráte a budete pri ňom keď to bude potrebovať. Taktiež je často krát dôležitý humor a to ako sa s vami cíti. Hľadá si niekoho s kým sa chce každé ráno prebúdzať. Keď ide o vážny vzťah zaujíma ich aj váš vzťah k deťom. Boli by ste prekvapený, no muži chcú deti častejšie ako my ženy. Dokonca ich chcú aj viac. Žena, ktorá mu porodí dieťa je pre neho jednoducho najviac. Je to pre nich veľmi dôležité.

líbání
Nevyberajú si tie najkrajšie, pretože s tými si často krát nerozumejú a tiež majú strach, že im budú neverné. Veľmi často sa pri takýchto príťažlivých ženách podceňujú a nedôvera u nich prevláda. To, či vás muž miluje mu vidíte v jeho očiach. Keď sa na vás pozerá jednoducho to viete. Je to najkrajšie, čo môžete zažiť.