O masážach toho vieme asi toľko, že ak máme nejaké zdravotné ťažkosti, tak nám ju predpíše lekár alebo aktívni športovci ju využívajú na to, aby si uvoľnili svalstvo celého tela a zrelaxovali pri nej. Klasická masáž je bežná, no ak ste ešte nevyskúšali tantrickú masáž, je najvyšší čas to zmeniť. Tantra k nám dorazila z ázijských krajín, masáže vykonávajú šikovné a tantrická masáž na profesionálnej úrovni vyškolené dievčatá, ktoré dokážu s vašim telom aj mysľou doslova zázraky. Na tantrickú masáž je možné objednať sa aj prostredníctvom internetu, kde si na stránkach masážneho salóna objednáte termín, vyberiete si dievča-masérku z ponuky salóna a zároveň aj druh masáže, o ktorý máte záujem. Salóny ich ponúkajú veľa, môžete vyskúšať klasickú, couple, magic alebo special masáž, body čo double body masáž, no ak chcete viac, odporúčame masáž lingamu, ktorá vás riadne „rozpáli“.

1394695

Do salóna nebudú mať prístup ľudia pod vplyvom alkoholu či nejakej omamnej látky, ale ani chorí s kožným či vírusovým ochorením. Upozornenie pre všetkých, ktorí majú záujem o sexuálne služby, v masážnych salónoch sex neposkytujú! Po príchode so salóna si vás vyzdvihne dievča, ktoré ste si vybrali, na úvod vám ponúkne kávu alebo čaj a tiež možnosť osprchovať sa. Potom vás prezlečie do sárongu a následne už môžete pristúpiť k masáži, samotnému rituálu. Počas neho bude v miestnosti znieť príjemná relaxačná hudba a šíriť sa budú exotické vône, ktoré celú atmosféru podčiarknu.

masáž ramena

Šikovné ruky masérky vás budú hladiť a dotýkať sa jeho rôznych častí, a na to môže využiť nielen ruky, ale aj prsia, ústa či nohy, jednoducho pomasíruje vás celým svojim telom. Vy si máte iba užívať a nasávať príjemnú atmosféru spolu s dotykmi až dospejete k vyvrcholeniu. Po skončení si opäť môžete dopriať sprchu a trocha času na odpočinok, potom sa s vami rozlúčia pozdravom „namaste“ a milým darčekom na rozlúčku.