Tantrické masáže sú jedným zo spôsobov ako zaviesť tantrizmus to Vášho života. Podstatou tantra masážï je nabudenie zmyslov hudbou, vôňami, dotykmi, nabudiť a preskúmať vnemy. Tantrická masáž https://www.tantradiamond.sk/ je zmyselná, pomalá, vášnivá. Neexistujú pri nej vopred dané techniky ani pohyby, preto bude zakaždým iná a jedinečná. V tantrickom salóne Tantra Diamond sa o Vás v tomto smere postarajú tak, ako nikde inde. Tunajšie tantra ladies, pozostávajúce z ôsmych krásnych mladých žien, Vám privodia krásne a neopakovateľné momenty, ktoré budete chcieť zažiť znova a znova. Spomedzi exkluzívnych programov máte na výber z 11 úžasných rozmanitých masáží, z ktorých si vyberie skutočne každý! Začneme Classic Tantra, ktorá je určená pre ľudí s nulovými skúsenosťami s dotykovou masážou. Vami vybraná profesionálna masérka bude akceptovať hanblivosť a plachosť, pomôže Vám spoznať seba samého. Zákazník si zvolí medzi 45 a 60 minútovou procedúrou.

Classic Tantra

Body Tantra je určená pre tých, ktorí túžia po intímnejších dotykoch. Možnosť zakúpenia maximálne jedna a pol hodinovej masáže, ktorá je rovnako ako pri Classic Tantre len jednosmerná. Vzájomná Body Tantra Vám prinesie zaručenú relaxáciu celého tela, pri ktorej energiu nielen prijímate, ale aj odovzdávate. Nakoľko je Secret dark akýmsi tajomstvom salóna, viac informácií sa dozviete až tam. Love Game Tantra sa nesie v znamení nežných dotykov.

Tantrická masáž - ilustračný obrázok

Najžiadanejšiou spomedzi všetkých je nepochybne Romantic Tantra, pri ktorej Vás masérka privíta v podmanivej bielizni. Neopakovateľne čarovnú atmosféru si vychutnáte pri fľaši vychladeného sektu pri programe Magic Tantra. Pri 4-ručnej masáží zažijete dvojité potešenie. Technikou telo na telo je sprevádzaná Senzual Tantra, ktorá má liečivé účinky na mužskú prostatu. Couple Tantra je program pre páry, ktoré chcú okoreniť svoj sexuálny život. A nakoniec je tu Deluxe Tantra určená špeciálne pre ženy. Po každej masáží Vám masér odovzdá darček ako poďakovanie za Vašu návštevu.