Kým väčšina ľudí si svoju domácnosť upratuje samostatne, problém môže nastať ak ide o veľký dom, byt či dokonca obrovské firemné priestory. Bežnú domácnosť možno zvládnete upratať bez pomoci, avšak pri veľkých priestoroch budete pravdepodobne potrebovať pri upratovaní podať pomocnú ruku. Obrátiť sa môžete na upratovaciu spoločnosť, ktorá za pomoci skupiny profesionálnych upratovacích pracovníkov ľavou zadnou dané priestory vyčistí. Upratovací servis zväčša ponúka kompletné základné upratovanie, ktoré pozostáva z činností, ako je vysávanie, utieranie prachu, umývanie podlahy, okien, tepovanie kobercov a čistenie kuchynky či sociálnych zariadení. Okrem toho je samozrejmosťou taktiež aj doplnenie hygienických produktov a vynesenie všetkých odpadkov a smetných košov. Pokiaľ zháňate upratovacie služby, Poprad, Vysoké Tatry a Spišská Nová Ves alebo Kežmarok sú miestom, kde si ich chcete objednať, v tom prípade sa môžete obrátiť na upratovací servis Grant.

upratovacie služby

Tento upratovací servis pôsobí primárne na Východnom Slovensku a v okolí spomenutých miest. Zavolať a objednať si ich služby môžete dokonca aj vtedy, keď potrebujete okrem upratovacích služieb vaše priestory aj vydezinfikovať. Dezinfekcia, ktorú upratovací servis Grant ponúka sa vykonáva za pomoci chemického postreku ozónom.

dezinfekcia priestoru

Takýto chemický postrek dokáže priestory vydezinfikovať a zbaviť všetkých plesní, baktérií, roztočov a vírusov už behom 24 hodín. Veľmi účinný je aj voči momentálne celosvetovo rozšírenému Koronavírusu. V prípade, že sa vo vašej spoločnosti teda objavilo toto rozšírené ochorenie alebo iný vírus, dezinfekcia ozónom dokáže expresne rýchlo zničiť všetky stopy vírusu a bacily. Taktiež si poradí aj so zatuchnutým vzduchom a vyskytujúcimi sa zápachmi, ktoré odstraňuje. Vďaka tomu je dezinfekcia ozónom vhodná aj pre ľudí, ktorých trápia silné alergie a potrebujú ku každodennému fungovaniu čistý nezamorený vzduch.