Firma LMmont sa okrem iného zaoberá aj presklenými prvkami a konštrukciami. Ponúkajú svoje služby pre bežných zákazníkov, ale ak ste v developerskej firme, alebo máte stavebnú spoločnosť, potešíte sa iste tiež. Aj tu je totiž spolupráca možná a to do detailov, ako sú dokumentácie, či statické výpočty, rady vo výbere materiálov alebo spôsobe uchytenia. Ozvite sa pre kalkulácie alebo iné podrobnosti kedykoľvek.

sklenene tabule

Presklené realizácie LMmont

Presklené plochy sa hodia takmer všade. Množstvo spokojných zákazníkov a užívateľov vám to iste potvrdí. Sklenené detaily oživia prostredie a pre svoje jedinečné optické vlastnosti sú leskom neprehliadnuteľné. Elegantné sklenené zábradlie na balkóne a terase rodinného domu alebo sídla firmy urobia z neho dominantu okolia. Dokonca aj klasická chata alebo drevenica neohrdnú skleneným zábradlím. Moderný punc sa hodí jednoducho všade. V interiéroch je možná realizácia sklenených dverí, klasických alebo posuvných. Všetko sa dá navrhnúť a previesť. Ak sa v danej tématike neorientujete, firma vám rada poradí aj v detailoch, napríklad kde použiť bodový úchyt FQ SSS LMmont. Že vám to nič nehovorí? Nevadí! Od povrchovej úpravy bodových úchytov na sklo typu FQ SSS až po spôsob uchytenia, či povrchovú úpravu skla, všetko sa tu dozviete.

muz v presklenom nterieri

Elegantné návrhy a riešenia sa potom dajú obratom zrealizovať u vás. Montáž prebieha na profesionálnej úrovni. Podrobné merania a príprava im predchádzajú, aby všetko dokonale pasovalo a dalo sa pripraviť prípadne vyrobiť. Nebojte sa požiadať aj o riešenia na mieru, veď profesionáli zvládnu každú výzvu. Konštrukcie, presklenia a montáže realizované v LMmont môžete nájsť zobrazené na webe firmy. Práca sama najlepšie hovorí o kvalite prevedenia. Pokiaľ potrebujete len niektoré doplnky, či súčiastky, dajú sa priamo objednať v e-shope.