Už dva mesiace vopred vám naskakuje husia koža pri myšlienke naň? Je to len o uhle pohľadu! Hovoríme predsa o sviatku zamilovaných a kto povedal, že nemôžete byť zamilovaní sami do seba? Oslávte Valentín tak, ako sa na poriadneho zaľúbenca patrí!

dívka

  • Majte pekný deň!

Nedajte sa rozčúliť zákazníkmi, šéfom, ani šoférom, ktorý vám na križovatke nedal prednosť. Ak sa dá, odíďte z práce o čosi skôr. Kúpte si karamelové latté a choďte sa prejsť. Neponáhľajte sa, nezdvíhajte nepríjemné telefonáty. Alebo si hoci pokecajte s pani z callcentra, ktorá vám bude ponúkať bezplatné čistenie matracov.

  • Pripravte si dobrú večeru.

Zapáľte si sviečky, pustite obľúbenú hudbu, hoci aj metal, ak ho máte radi. Uvarte si niečo dobré, všetky „hriešne“ jedlá, ktoré si v iný, bežný deň nedoprajete. Dnes máte predsa sviatok! A to chce aj dezert. Nechce sa vám variť? Objednajte si jedlo z obľúbenej reštaurácie a dajte si ho doviezť až domov. Nepočítajte kalórie a pokojne to všetko zajedzte čokoládou. Dnes nie je na mieste cítiť sa previnilo!

  • Rozmaznávajte sa.

Napustite si vaňu, zapáľte sviečky, nalejte si šampanské a relaxujte. Urobte si pleťovú masku, alebo to prežeňte s penou do kúpeľa. V hrubých ponožkách a župane si vyložte nohy a pozrite si obľúbený film, alebo si stýkrát prečítajte obľúbenú knihu. Zaspievajte si obľúbenú pieseň z plných pľúc sťa Bridget Jones, alebo si zahrajte videohru. Nepracujte, nemyslite na nič. Dnes je váš deň!

káva

  • Dajte si darček.

Kúpte si pekný kabát, kabelku, či ponožky s plameniakmi. Prihláste sa na kurz jogy. Vždy ste chceli robiť bojové umenie? Teraz je ten správny čas! Prelistujte ponuky s akciovými letenkami a naplánujte si výlet do Milána, alebo si kúpte kupón na kyvadlový zoskok! Nikto vám predsa nedá lepší darček, než vy sami!

  • Buďte nad vecou.

Valentín je v konečnom dôsledku deň ako každý iný. Nebuďte smutná, že ste sama. Možno hneď zajtra stretnete toho pravého. A možno ním bude poslíček, ktorý vám priviezol večeru. A na druhej strane – byť single má naozaj veľa výhod. Ruku na srdce! Viete si predstaviť, že by vám počas toho skvelého kúpeľa do kúpeľne každú minútu vbehlo dieťa s otázkou „prečo?“, alebo by ste namiesto vychutnávania si svojho tiramisu práve zoškriabávali zvyšky špenátu zo steny?