Riešite voľbu zábradlia – drevené, kovové, nerezové, sklenené alebo vzájomnú kombináciu? Riešení je veľa, vždy sa ale oplatí uprednostniť kvalitný nerezový materiál, ktorý má dlhú životnosť a splní Vaše predstavy o zábradlí aj pre ďalšie generácie a dať dôraz na kvalitu profesionálneho spracovania.

Aj historické schodiská s jedinečnými zábradliami v originálnom historickom šate nám dodnes ukazujú kvalitu materiálu a profesionalitu spracovania. Poctivé remeslo a kvalitný materiál sú aj v dnešnej dobe cenené a preto je ponuka zabradlie nerezove Lmmont vhodná aj pre Vás, aby Vám splnila požadovanú funkčnosť, praktické využitie, kvalitné spracovanie a priniesla do interiéru alebo exteriéru eleganciu a ľahkosť.

stairway-114820_640-1

Schodisko, zábradlie, správny projekt, splnenie požadovaných parametrov normy, bezpečnosť, opora a spoľahlivosť sú kritéria aj počas kolaudácie objektu a preto je správna realizácia zábradlia dôležitá.

Ponuka nerezového materiálu je pre spotrebiteľa z dlhodobého hľadiska výhodná, nerezové materiály odolávajú vlhkosti, zmenám teplôt, mnohým chemikáliam, tlaku, mechanickým vplyvom a majú najdlhšiu životnosť z dostupných a vhodných stavebných prvkov na výrobu zábradlia.

Ponuka pozostáva viacerých možností a kombinácii, cena je takisto korektná a celý návrh riešenia vychádza z povahy objektu, účelu na ktorý bude zábradlie slúžiť, z požadovaných predpisov a noriem a architektonického cítenia.

Či už ako samostatné nosné nerezové prvky vhodne usporiadané, prepojené kovovými lankami alebo vyplnené sklenenými výplňami alebo ako zoskupenie viacerých nerezových častí v požadovaných odstupoch a rozmeroch vždy bude nerezové zábradlie nevtieravo pútať pozornosť čistotou štýlu.

stairs-925509_640

Ponúkané nerezové zábradlie je nielen estetickým dodatkom ale pomáha pri stabilite a opore na schodisku, je príjemné na dotyk vďaka prepracovanej povrchovej úprave, nechladí a neprehrieva sa ako bežné kovové zábradlia. Ak sa použije bezpečnostné sklo ako výplň vznikne nadčasový prvok, ktorý vyniká najmä v moderných minimalistických stavbách.

Zábradlie patrí k ľudstvu, architektúre, objektoch odjakživa a nerezové zábradlie je jeho nadčasovým prevedením.