S mnohými ľuďmi sa viaže istý rituál, ktorý sa dotýka piatku a teda konca pracovného týždňa, s ktorým sa spája túžba odreagovať sa a užiť si poriadnu zábavu. Ideálne niekde vonku, pretože opäť sedieť večer doma a pozerať televíziu nie je v daný moment práve to, čo by sme mali na mysli. O to viac za predpokladu, ak je človek ešte slobodný, v podstate bez záväzkov a má tú správnu partiu, ktorá vie, ako „vypustiť paru“.Siluety, disco
A pod týmto obľúbeným pojmom si však nemusíme predstaviť len posedenie v bare alebo pri hudbe, ale takisto niečo atraktívnejšie, čím je stráviť tento čas v spoločnosti viditeľne príťažlivých žien. Takétospoločníčky poskytujú aj sex ponuky nitra spolu s eskortom. A tie berú svoju úlohu profesionálne, čím vzniká záruka, že takýto roztočený večer bude takisto plný pikantných pôžitkov na želanie (respektíve podľa dohody a vopred dohodnutého scenára).
Ak sme slobodní a túžiaci po zábave v spoločnosti nežnejšieho pohlavia, potom máme na výber spravidla dve možnosti.
Ísť medzi ľudí, teda napr. na diskotéku alebo párty a dúfať, že tam nájdeme atraktívne slečny. Pravdepodobnosť, že sa tam budú nachádzať je veľmi vysoká, ale ešte nikde nie je napísané, že sú nezadané alebo že budú ochotné zažiť vzrušujúci zážitok práve s nami. A niekedy to dá naozaj námahu prejsť všetky takéto žúrky po okolí a uspieť. V lepšom prípade bude prebiehať takéto zoznámenie romanticky a možno sa z neho vyvinie dlhodobejší vzťah.Siluety, párty

  • Ale čo ak v daný večer máme chuť práve na flirt, respektíve na nezáväzný, rýchly a priamy pôžitok, teda skutočne len na krátkodobú záležitosť bez nejakých väčších pravidiel?

Práve vtedy sa ako najrelevantnejšia cesta javí druhá možnosť, čiže vytiahnuť smartphone a pomocou internetovej ponuky a telefónneho kontaktu osloviť niektoré zo spoločníčok, čo okrem stretnutia naplnia aj vaše najdetailnejšie intímne túžby.