Viacerým vám zrejme už niečo hovorí pojem tantrická masáž, väčšine z vás však asi len z počutia. A mnohí preto zostanú možno iba v tom názore, že je to čosi ako erotická služba spojená s masážou. Je ale potrebné si uvedomiť, že na túto tému sa jednoducho musíme pozrieť trochu otvorenejšie a poukázať na fakt, že ide o súčasť umenia práce s telom a s telesnou aj emočnou harmóniou.

Masážne pomôcky

Vo svojej podstate preto nevravíme o typickej „erotickej službe“, ale o zaužívanom postupe pri tomto type masáže, ktorý je od veky vekov špecifický tým, že jeho cieľom je nájsť telesné blaho a prepojiť telesné potešenie s duševným. Je to o objavovaní potrieb tela a o tom, ako vďaka práci s telesnou schránkou dosiahnuť najlepšie zážitky. A logicky najintenzívnejšie miesta a centrá rozkoše na ľudskom tele sú erotogénne zóny, tantra z tohto dôvodu pri masáži vo veľkej miere využíva sexuálnu energiu. Pracuje so sexuálnou energiou, hoci cieľom tu nie je klasický sexuálny styk, ale navodiť vďaka sexualite a práce s erotogénnymi zónami uvoľnenie. A práve o to sa postará vyškolená tantra maserka Tantra Diamond.

Sexy žena, erotika

  • Hoci pravda, o tantrickú masáž sa môže pokúsiť každý. Pochopiteľne to ale vždy môže prebehnúť inak a poskytnúť to rozdielny zážitok. V tantra salóne máte záruku, že sa vás ujme zaškolený personál.

A pre zamilovaných, pre ženu aj pre muža, znie určite lákavo vyskúšať tantrickú masáž vo svojom súkromí, minimálne aspoň ako predohru. Možno ste ale v bode, kedy ani neviete, ako s tým vlastne správne začať. Tantra salón poskytuje aj masáž pre páry, môžete si ju teda vychutnať spoločne a čo je dôležité- môžete sa priučiť postup a techniku, ako to vlastne prebieha a následne ju aplikovať u seba doma.

Alternatívou masážnych salónov sú potom súkromné inzeráty tantra masérok. A ich súkromné priestory, nájsť nejaký kontakt vďaka internetu nie je zložité. Aj napriek tomu ale pravdepodobne najlepší pôžitok zažijete v renomovanom tatrickom salóne v Bratislave, kde je k tomu ideálne prispôsobené aj prostredie a súkromné, samozrejme čisté priestory.