Keď sa zamyslíte nad tým, čo je u vás doma jednou z najdôležitejších vecí, je jasné, že to bude vždy v prvom rade obyvacka. Aj keď sa vám to možno nezdá, nakoniec to bude vždy hlavne o tom, ako sa postavíte ku veciam, ktoré si do nej dáte, ktoré budú pre vás niečo znamenať. Je to predsa miestnosť, v ktorej si chcete oddýchnuť, v ktorej stále sedíte, keď sa chcete upokojiť, kde usadíte návštevu a kde máte vianočný stromček. A práve preto je dôležité, aby ste vždy urobili niečo preto, aby ste boli s vecami okolo vás taký spokojný, až to bude jednoducho na neuverenie. Je to však len o tom, že nakoniec budete vždy spokojný len s tým, čo je naozaj okolo vás.

interiér
 
Viete, čo je dôležité? Aby to bola oáza pekných vecí a poriadku. Verte tomu, že na tom naozaj záleží a verte aj tomu, že nakoniec to bude v prvom rade o tom, aby ste sa pozreli bližšie na veci, na ktorých proste záleží a s ktorými musíte rátať. Aj keď sú veci smiešne a možno vám to príde, že si mnohí ľudia umiestňujú do tejto miestnosti zbytočné lapače prachu, nie je to celkom pravda. Veľká väčšina ľudí si sem dáva veci, ktoré chcú mať na očiach.

obývací pokoj
 
Sú to napríklad fotky alebo proste veci z dovoleniek či spomienky, ktoré pre nich majú citovú hodnotu. Presne o tom to celé je a aj keď by to bolo smiešne alebo by ste si možno mysleli, že všetko okolo toho nemá veľký význam, nakoniec to bude vždy len o tom, aby ste sa poriadne zamysleli nad tým, čo to o danej osobe hovorí. Viete, že je to naozaj smiešne? Pretože väčšinou sú toto naozaj presne veci, na ktorých druhým záleží až chorobne a možno je to len nejaká vtipná vec, ktorú si doniesli z dovolenky z Grécka. Možno fľaša s pieskom alebo nejaká smiešna fotka. Je to však oveľa viac, ako by ste si kedy mysleli. Niekedy je až smiešne, aké sú veci jednoduché, keď sa nad nimi príliš nezamýšľate. Takže, čo to nakoniec bude? Pre čo sa rozhodnete?